October 9, 2022

Kevin Smith, Russo kardeşleri Slugfest belgeselini quibi Is Halin

‘daki mobil platform akış hizmeti olan Quibi’nin tanıtımını açıkladı… harika gitmedi. Bununla birlikte, çizgi roman taraftarlarının en azından hizmet için ücretsiz denemelerini denemek için bir nedeni olabilir, çünkü çizgi roman tarihindeki en büyük savaşı detaylandıran bir belgesel düzenleyecek: DC ve Marvel. İş ilk olarak haberlere geçen yılın Kasım ayında geri döndü, ancak o zamandan beri yetersiz güncellemeler oldu. Fatman Beyond’da Kevin Smith, haftayı Russo Kardeşler tarafından Slugfest’in tadını çıkararak geçirdiğini açıkladı, ancak gösteri henüz prömiyeri yapmadı.

Podcast’in açılışı sırasında (bazıları aşağıdaki bağlantıda kesilir), araştırdıkları hikayelerden bahsediyor. Kariyerleri sırasında bir noktada Jack Kirby’nin Stan Lee’de kazı olarak DC Comics için havalı Flashman’ı nasıl ürettiğini anlatıyorlar. İki çizgi roman efsanesi nihayetinde oluşturulmasına rağmen, Smith Lee’nin duygularını gerçekten incittiğini belirtti. O tam Marvel sürahi iken, aynı şekilde zevk dünyasının gözündeki tüm çizgi romanların profilini yükseltmek istedi. Smith aynı şekilde Superman hikayesinin ölümünün hazırlanmasına nasıl “derin bir dalış” yaptıklarından bahsetti.

Görünüşe göre, belgesel dizisi açıkçası orada bulunan yaratıcılarla röportajlardan oluşuyor. Bununla birlikte, Smith’in söylediğini duymak, aynı şekilde, tam olarak nasıl oynadıklarına bağlı olarak eğlenceli veya garip olabilecek sahnelerin aktarımları vardır. (Smith’in Stan Lee olarak Sean Gunn da dahil olmak üzere onay mührünü aldı.) Aynı şekilde, doktor Odd’un tam olarak nasıl “büyücü Yüce” olduğu hakkında konuşuyorlar.

Yani, Slugfest (ve dayandığı kitap) Marvel ve DC rekabeti ile ilgili olsa da, Kevin Smith Russo kardeşleri bize çizgi roman tarihine bir göz atacak.

Quibi’de Slugfest için henüz çıkış tarihi yok.

Ne düşünüyorsun? Slugfest’in tadını çıkarmak için Quibi’ye gidecek misin? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.