July 25, 2023

Müzayede ve Toplama Haberler Yuvarlak 6/15/21

Babe Ruth, Michael Jordan, Pokémon ve Spider-Man bu haftanın açık artırma ve toplanma haber toplantısında manşetlere girdi.

Spider-Steve Levine Koleksiyonu Öne Çıkanlar

Ünlü Örümcek Adam Koleksiyoncusu Steven Levine’nin Örümcek Stev koleksiyonu, 17-19 Haziran Comics & Comic Art Signature Müzayedesi ile başlayarak miras açık artırmalarıyla seçkin ürünler sunacak.

Bu satışta Levine’in Meclisi’nden 22 parça olacak, bunların çoğu 1965’ten 2009’a kadar sanatçılar Steve Ditko, John Romita Sr., John Buscema ve Todd McFarlane tarafından orijinal çizgi roman sanat sayfası olacak.

Teklifler arasında, 1969’un Üstün Örümcek Adam No. 75’ten 18. Sayfa 18, Spider-Man, “Hiçlik” i azalıncaya kadar De-yaşı gibi görünen Silvermane adlı kötü adamın yok olmasını izliyor. Romita ve Inker Jim Mooney, Silvio Manfredi olarak doğan gangsterlerin yüreklendiren ucunu acele ederken her panelde kahramanı içeriyor.

Sıcak Müzayedeleri:

–1952’nin açık artırma için korkunç #1 UP – Vintage Horror Comic Book Collecters arasındaki birçok rezil kapağından biri, 1952’de korkunç #1’de yayınlandı. Bu kitap yakında Miras Müzayedeleri aracılığıyla açık artırmaya çıkacak.

Bu kitap özellikle düşük derecenin üzerindeki herhangi bir şeyde nadirdir. CGC nüfus sayımı CGC 6.0’ın üzerinde 12 listeye sahiptir ve 8.0’dan daha yüksek bir şey yoktur. Bu korkunç #1 CGC FN 6.0, kirli beyaz sayfalara krema sahiptir. 2021 Haziran 19 Comics & Comic Art Signature Müzayedesi’nde açık artırmaya hazır.

-Birleştirilmiş Modern Yaş Vitrini Müzayedesi-Heritage, sadece 1980’den bugüne kadar çizgi romanlara odaklanacak ilk sertifikalı Modern Age vitrini açık artırmasını başlatıyor. 29 Temmuz Sertifikalı Modern Age vitrini açık artırmasına gönderme tarihi 15 Haziran.

-Promise Collection-Garanti Koleksiyonundan yaklaşık 300 kitap, Heritage’in 17-19 Haziran Comics & Comic Art Signature Müzayedesi’nde piyasaya sürülecek ve bu olağanüstü toplantıdan satışlar 2022’ye kadar devam edecek.

5.000’den fazla yüksek dereceden altın çağ çizgi romanına sahip olan bu kitaplar, 1940’larda satın alındıkları için günün ışığını görmemişti. Pratik olarak benzersiz bir derinlik ve kapsamla, kitapların yaklaşık üçte ikisinin koleksiyonda temsil edilen belirli bir çizgi roman için en iyi bilinen kopyalar olarak duracağı tahmin edilmektedir.

-Sree 1914 Babe Ruth Minor League Beyzbol Kartı 6 milyon $ ‘lık değerlemede satılacak-1914 Babe Ruth Pre-Rookie Pre-Rookie Pre-Rookie Pre-Rookie 6 milyon dolar değerinde yakında üç dolarlık artışlarla satın alınabilir.

Geçen hafta, bu Babe Ruth Card, Sports Memorabilia Yatırım Platformu Collectable’a göre tarihteki en pahalı spor kartı işleminin rekorunu kırdı. Şimdi, anonim alıcısı milyon dolarlık kartında özkaynak satıyor. devamını oku.

-Psychedelic Art Exchange Mega Satış -Psychedelic Art Borsası, 2021 yaz sezonunu 1960’lardan ve ötesinden çeşitli vintage konser posterleri ve ilgili Ephemera ile başlatıyor. Sabırla canlı müzik dünyasının tam güçle dönmesini beklerken, lütfen içerideki tekliflerin o dünyayla kısa bir bağlantı sunmasına izin verin. İçindeki nadir kağıt artefaktlarının ve çeşitli canlı müzik hediyelerinin dağlık seçimi sizi zaman ve mekanda taşıyacaktır. Teklif vermeden önce posterlerdeki satış verilerini okumak için konser poster fiyat kılavuzumuza göz atmayı unutmayın.

-Retro Games ve Pokemon Galore-Heritage, NES ve Atari Systems’tan açılmamış birinci baskılar kahramanları Booster Pokémon Booster paketleri ve klasik video oyunu başlıkları da dahil olmak üzere çok sayıda video oyunu ve ticaret kartına sahiptir. PS1 için şu anda 3.100 $ ‘lık bir Final Fantasy IX ve Nintendo’nun 2 bin dolarlık yüksek teklifi olan genç çocuğu için Pokémon Red var. buna bir bak.

Müzayede Sonuçları:

-Meme NFT 4 milyon dolar rekor satıyor -20 yıl öncesine kıyasla modern zamanların pratik olarak tanınmayan bir örneğinde, Doge Meme görüntüsünün NFT’si, 1.6969,9’luk bir teklifle kazanan “@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Yaklaşık 4 milyon dolara yaklaşan kripto para birimi Ethereum. Meme görüntüsü Kabosu’nun sahibi Atsuko Sato tarafından satın alındı ve açık artırmadan önce meme bilen meme veritabanı tarafından sertifikalandırıldı.

Genel Yayın Yönetmeni Don Caldwell şöyle dedi: “İnternet tarihindeki bu kilometre taşının bir parçası olmaktan çok memnunuz. Herhangi bir meme yeni meme nft kayıt sahibi olmayı hak ediyorsa, bu Doge… İnternet tarihinin en ikonik memlerinden biri. ” devamını oku.

LeBron ve MJ çaylak kartları çılgın sayılara ulaşıyor – manşetlere göz kulak olduysanız, kart toplamanın bu yıl çılgın sayılara ulaştığını biliyorsunuz. Son zamanlarda PWCC, koleksiyoncuların gözleri şişmesi gereken hem spor hem de Pokémon kartları için büyük rakamlarla sonuçlanan bir açık artırmaya sahipti.

Listenin en üstünde 9.5 2003 LeBron James çaylak kartı, zarif koleksiyon Limited Logos serisinden ve ünlü sporcu tarafından imzalandı. Bu kart şaşırtıcı bir 480.000 dolar getirdi.

olmaknull