July 30, 2023

All-Gear Clarence Limited Serisi bu Haziran

Medya Sürümü-Kaboom! Stüdyolar ve Cartoon Network Enterprises, ağın lisanslama ve mağazacılık kolu, Cartoon Network’ün hit animasyon serisine dayanan yeni bir çizgi roman olan Haziran ayının ilk çıkışını duyurmaktan memnuniyet duyuyor. Dizi, Macera Zamanı, Düzenli Gösteri, Steven Universe, Gumball, Büyükbaba Amca ve Bahçe Duvarı’nda Cartoon Network Animasyonlu Şovlara dayanan Kaboom! Yazar Liz Prince (Tomboy), en iyi arkadaşları Jeff ve Sumo ile her zaman eğlenmek için aranan iyimser bir dördüncü sınıf öğrencisi olan Clarence’ın yürekten maceraları için sanatçı Evan Palmer (Munchkin) ile bir araya geliyor. Hayat, yoluna zorba veya huysuz bir yetişkin atabilir, ancak Clarence buna nezaket ve herkese bir arkadaş gibi davranarak bir durur.
Boom, “Clarence, çocukluğun en iyisini yansıtan dürüst, komik, yürekten bir gösteri ve bu karakterleri ilk kez çizgi romanlara getirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. Stüdyolar Genel Yayın Yönetmeni Matt Gagnon. “Clarence’ın iyimserliği bulaşıcı ve çizgi roman dizisine geçiyor. İnanılmaz yetenekli Liz ve Evan’ın kendisi ve arkadaşları için neler planladıklarını kontrol edin! ”

Clarence #1, 10 Haziran’da JJ Harrison (Ninja Boy okula gidiyor) tarafından elmas sipariş kodu APR151236’da 3.99 $ fiyatla ana kapak ile çizgi roman mağazalarına geldi. Sınırlı miktarda ayrıca, Roger Langridge (Abigail ve The Snowman’ın 10 yıllık bir teşvik kapağı olan seri yazarı Liz Prince (Tomboy) tarafından bir abonelik kapağı olan Scott Maynard (Happle Tea) tarafından bir ikramiye varyant kapağı (100 intercix) de mevcuttur. ve Kassandra Heller (Macera Zamanı) tarafından bir perakendeci teşvik kapağı.

Perakendeciler için son sipariş kesintisi 18 Mayıs. En yakın çizgi roman perakendecisini nerede bulacağınızdan emin değil misiniz? Bir tane bulmak için comicShoplocator.com veya findAcomicShop.com kullanın! Ayrıca doğrudan Boom-studios.com’dan sipariş için de mevcuttur.

Boom hakkında! Stüdyolar
2005 yılında Ross Richie tarafından kurulan Diamond Gem Ödüllü “En İyi Yayıncı” Boom! Studios (Boom-studios.com), endüstrinin en iyi yetenekleriyle en çok satan Eisner ve Harvey ödüllü orijinal ve lisanslı çizgi roman ve grafik romanlarının bir takımyıldızını oluşturur. BOOM! Stüdyolar dört farklı izlemeden oluşur. Orijinal stüdyo baskısı Mike Carey’nin intihar riskine ev sahipliği yapıyor; James Tynion IV’ün The Woods; Mark Waid’in geri alınamaz; Anarşinin oğulları; Ve küçük Çin’de büyük sorun. Steven Grant’in Graphic 2 Guns, Denzel Washington ve Mark Wahlberg’in oynadığı Universal Pictures’tan uzun metrajlı bir film olarak yayınlandı. Boom! Charles Schulz’un fıstıklarını yayınlar; Jim Davis’in Garfield; Cartoon Network’ün Macera Zamanı, Düzenli Gösteri, Gumball’un Fantastik Dünyası ve Steven Universe; Mike Kunkel’in Herobear ve Çocuk; ve Natasha Allegri’nin Bee ve Puppycat. Boom! Box, Midas Flesh ve Lumberjanes’i yayınlar. Haziran 2013’te BOOM! Alınan Archaia Entertainment (Archaia.com). Archaia, Fare Guard, Cow Boy, Gunnerkrigg Court, Rust ve Jim Henson’ın Sand Masalının Eisner ve Harvey ödüllü grafik roman yayıncısıdır. Ekim 2013’te BOOM! Stüdyolar, 20th Century Fox ile benzersiz bir ilk bakışla ilişkiye girdi, stüdyoya başlık kütüphanesine erişim sağladı ve yayıncıya Fox’un geniş film kataloğuna erişim sağladı. Ağustos 2014’te BOOM! Stüdyolar, küçük ekran için özellikler geliştirmek için 20. Century Fox TV ile benzer bir ilk bakışla başladı.

Cartoon Network Enterprises Hakkında
Cartoon Network Enterprises (CNE), tüm kategorilerde uzun vadeli lisans ortaklıklarını güvence altına alarak ve destekleyerek çok çeşitli markalar için tüketici ürünleri ve mağazacılık programları oluşturmaktan sorumludur. Cartoon Network ve Yetişkin Swim’in küresel markalaşması ve mağazacılık kolu olan bölüm, ağların ödüllü orijinal programlama için tüketici ürün programlarını, Ben 10, Adventure Time, Düzenli Gösteri, Gumball’un Fantastik Dünyası, Markalar ve Karakterleri için yönetir. Powerpuff kızlar, yetişkin yüzme ve daha fazlası. CNE aynı zamanda Lazytown Entertainment için özel küresel lisans ajanı ve gençlik pazarı için Amerika PGA’sı olarak hizmet vermektedir.

Cartoon Network (CartoonNetwork.com), 6-11 ve 9-14 erkekleri arasında ilk kez 1 numaralı ABD televizyon ağıdır. Şu anda 99 milyon ABD evinde ve dünya çapında 194 ülkede görülen Cartoon Network, Turner Broadcasting System, Inc.’in reklam destekli kablo hizmeti, HD’de mevcut olan ve çocuklar ve aileler için orijinal, edinilmiş ve klasik eğlencelerde en iyisini sunuyor. Emmy ödüllü orijinal programlama ve endüstri lideri dijital uygulamalara ve çevrimiçi oyunlara ek olarak, Cartoon Network, Aileleri etkileyen önemli sosyal sorunları, Stop Buldight: Konuşma ve Hareket BT hareketi gibi çözüm odaklı girişimlerle etkileyen temel sosyal sorunları benimser.

Bunu Paylaş:
Paylaşmak

Reddit
Twitternull