August 5, 2023

Baltimore Comic-Con, Jimmy Palmiotti’yi ve Amanda Conner

Medya Sürümü’nü ağırlıyor-Baltimore Comic-Con, hayranların favorisi yaratıcılar Jimmy Palmiotti’nin yanı sıra Amanda Conner’ın bu yılki gösteriye konuk olarak geri döneceğini ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyor , 7-8 Eylül 2012 hafta sonu Baltimore Kongre Merkezi’nde yer alıyor.
Palmiotti bugün çizgi romanların en üretken yaratıcılarından biridir. All-Star Western, Ame-Comi Girls ve yakın zamanda duyulan Batwing’i içeren DC’deki besteleme çalışmalarına ek olarak Palmiotti’nin son çalışmaları, video oyunu adaletsizliğini bestelemeyi içeriyor: NetherRealm stüdyoları için aramızdaki tanrılar ve Warner Bros. Interactive’in yanı sıra Picture Comics serisi Creator Hadi Kahramanları.

Fan-favorit sanatçı Amanda Conner Amanda Conner, Watchmen’den Önce Yüksek Buluşmuş: İpek Spectre ve Ame-Comi: DC Comics’ten Soru Lady Mini Serisi, kariyerine kariyerine çalışmaya başladı. Archie ve Marvel Comics. 20 yıldan fazla kariyerinin programı boyunca, Yırtıcı Kuşlar, Power Girl, Zatanna ve Terra gibi önemli DC kitapları üzerinde çalıştı. Aynı şekilde Picture Comics serisi yaratıcısının kahramanlarına kapak sanatına katkıda bulundu.

Hem Palmiotti hem de Conner, Justin Gray ile birlikte, dünya binası, senaryo yazımı, entelektüel konut geliştirme, video oyunu geliştirme, illüstrasyon, editoryal deneyimin yanı sıra hizmetler sunan işbirlikçi bir stüdyo olan Paperfilms’in kurucularıdır.

Baltimore Comic-Con’un destekçisi Marc Nathan, “Jimmy’nin yanı sıra Amanda’nın bir yıl daha geri döndüğü için çok heyecanlıyız” dedi. “Her ikisinin de çizgi romanlar üzerinde kalıcı bir etkisi oldu, mükemmel işler yapmaya devam ediyorlar ve onları şovda yapmak her zaman bir zevk.”

Palmiotti ve Conner’a ek olarak, şov için diğer doğrulanmış konuklar: Brian Bolland (Dial H); Mark Buckingham (Masallar); Jimmy Cheung (Avengers vs. X-Men); Frank Cho (Savage Wolverine); J.M. Dematteis (Phantom Stranger); David Finch (Amerika Adalet Ligi); Dave Gibbons (hile hizmeti); Keith Giffen (Evrenin Ustaları); Adam Hughes (Bekçilerden Önce: Dr. Manhattan); Barry Kitson (İmparatorluk); Roger Langridge (Popeye); Paul Levitz (dünyanın en iyisi); Kevin Maguire (dünyanın en iyisi); Mike Mignola (cehennemde Hellboy); George Perez (dünyanın en iyisi); David Petersen (fare koruyucusu); Joe Prado (Dünya 2); Ivan Reis (Aquaman); Chris Samnee (Daredevil); Louise Simonson (X-Factor); Walt Simonson (Mighty Thor); Allison Sohn (eskiz kartı sanatçısı); Mark Waid (yıkılmaz Hulk).

Önümüzdeki haftalarda Baltimore Comic-Con’dan daha fazla duyuru arayın. Konuklarımızı, Harvey Ödüllerimizi, pazar münhasırlarını ve programlamayı vurgulamayı öne sürüyoruz. En son gelişmeler her zaman web sitemizde, Twitter’da ve Facebook sayfalarında keşfedilebilir.

İletişim bilgileri
Baltimore Comic-Con ile iletişime geçmek için lütfen e-posta adreslerine uymayı kullanın:
press@baltimorecomiccon.com – Her türlü genel basın sorgusu için veya PR dağılımımıza eklenecek
promoter@baltimorecomiccon.com – Katılımcı, Yayıncı ve Sanatçı Alley Uygulamaları İstemek İçin
Registrar@baltimorecomiccon.com – Gönderilen kayıtlarla ilgili sorgular için
harveys@ebaltimorecomiccon.com – Harvey Ödülleri Töreni ve Ziyafet İçin
General@ebimorecomiccon.com-General Baltimore Comic-Con Soruları için

Baltimore Comic-Con Hakkında
Baltimore Comic-Con, çizgi roman pazarını Baltimore ve Washington D.C. bölgesine getirmenin 14. yılını kutluyor. Daha fazla bilgi için lütfen bkz.

Harvey Ödülleri Hakkında
Harvey Ödülleri, çizgi roman endüstrisinin en eski ve en saygın ödüllerinden biridir. Baltimore Comic-Con ile birlikte son 9’u olan 20 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Harveys, 20’den fazla kategorideki olağanüstü başarıları kabul ediyor. Onlar, çizgi roman profesyonellerinin tam bedeni tarafından aday gösterilen tek pazar ödülleridir. Daha fazla bilgi için lütfen bkz. Www.harveyawards.org.

Bunu Paylaş:
Paylaşmak

Reddit
Twitter

LinkedIn
Tumblr

Telgraf
Pinterest

Facebook
Cep

Naber

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Amanda Conner ve Jimmy Palmiotti, yenilmez kırmızı Sonjadynamite, Amanda Conner ve Jimmy Palmiotti’nin Yenilmez Red Sonja’nın bu Mayıs ayında gösterdiği bir Red Sonja serisini daha yayınlayacak. Basın bülteni aşağıdaki gibi: Medya Beyanı-Kılıçlı She-Devil, Amanda Conner ve Jimmy Palmiotti’nin May’s With…
19 Şubat 2021in “Comiclist”

Baltimore Comic-Con, Jimmy Palmiotti’yi ve Amanda Connermedia sürümünü ağırlıyor-Baltimore Comic-Con, hayranların favori yaratıcıları Jimmy Palmiotti’nin yanı sıra Amanda Conner’ın bu yıla konuk olarak geri döneceğini ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyor.null