June 13, 2023

Amazon, yeni baskı Jet City Comics’i

medya sürümü -) tanıttı – Amazon Publishing, bugün çizgi romanlara ve grafik romanlara odaklanan yeni bir iz olan Jet City Comics’in tanıtımını ortaya çıkardı. Jet City, George R.R. Martin, Hugh Howey ve Neal Stephenson’dan yeni çizgi romanlarla tanıştı, bugünün “Sempozyum #1” ü yayınlamasından başlayarak, Neal Stephenson, Greg Bear, Mark Teppo tarafından üretilen ilk orijinal Foreworld çizgi romanıyla tanıştı. , Nicole Galland, Erik Bear, Joseph Brassey ve Cooper Moo. George R.R. Martin’in kısa hikayesi “Meathouse Man” ın orijinal uyarlamaları ve Hugh Howey’in çok popüler bilim kurgu romanı Wool Ekim ayında uyacak. Jet City Sorunları, Amazon.com’da ve diğer çizgi roman perakendecileri ile sunulan basılı baskılarla birlikte birkaç bölüm üzerinde yayınlanan serileştirilmiş çizgi romanlar olarak Serialize Comics olarak Kindle’da bağımsız çizgi roman olarak yayınlayacak.
Jet City Comics’in kıdemli editörü Alex Carr, “George, Hugh ve Neal gibi süperstar yazarları ile yeni bir izin tanıtımında çalışmak bir rüya” dedi. “Milyonlarca hayran, romanlarını sevmenin yanı sıra kontrol etti ve Jet City ile bu ikonik dünyaları yeni izleyicilere açmaya devam ediyoruz. Bu yaratıcı hikayeleri genişletmenin yanı sıra inanılmaz bir görev yapan ve çevirmenlerin yanı sıra inanılmaz bir çizgi roman profesyonelleri, yazarlar, sanatçılar ve çevirmenler ekibiyle çalışıyoruz. Çizgi roman ziyaretçilerinin yanı sıra hayranların yanı sıra cevabına bakıyorum. ”

Yazar George R.R. Martin, “Hayd Redge Şövalyesi’nin grafik romanlarının yanı sıra ‘Yeminli Kılıç’ birkaç yıl önce baskıdan çıktı” dedi George R.R. “ Bu yüzden Jet City Comics’in onları geri getirdiğini ortaya çıkarmaktan mutluluk duyuyorum – dijital okuyucular için ve hala geleneksel formatları tercih edenler için kağıtta. Jet City de size yeni bir şey getirecek: En garip, en karanlık ve inanılmaz yetenekli Raya Golden’ın en bükülmüş kısa öykülerimden birinden uyarlanmış ‘Meathouse Man’ grafik kitabı. Jet City’nin kalkışının bir parçası olmaktan çok memnunum. Yüksek uçsunlar. ”

Amazon Publishing başkan yardımcısı Jeff Belle, “Çizgi romanların yanı sıra, özellikle dijital formatta grafik romanlar, inovasyon için benzersiz bir alanı temsil ediyor” dedi. “Odak noktamız, yazarlarımız için kitleyi genişletmenin bir aracı olarak bu ortam için fantastik kitapları uyarlamak, aynı zamanda görsel ve anlatı hikaye anlatımını entegre eden yeni kavramlarla sınırlamanın yanı sıra okuyucular için zorlayıcı yeni deneyimler üretmenin bir yolu olacak.”

Jet City, 2013 yılında Comics With Comics:

Raya Golden tarafından gösterilen George R.R. Martin’in “Meathouse Man” hikayesinin orijinal bir çizgi roman uyarlaması ve Ben Avery tarafından “Hedge Şövalyesi” nin yeniden yayınlanması ve Mike S. Miller’ın dünyasında yer alan Mike S. Miller Martin’in çok popüler bir buz melodisi ve efsanevi fantezi serisini (Hit HBO Program Game of Thrones için motivasyon) sonlandırın. “Meathouse Man”, Ekim 2013’te dijital tarzda tek bir sorun çizgi roman olarak yayınlanacak; “Hedge Şövalyesi” Kasım 2013’te dijital stillerin yanı sıra toplanan bir grafik kitap olarak yayınlanacak; devamı olan “Yeminli Kılıç” 2014’ün başlarında uyacak.

Hugh Howey’in en çok satan distopya kitap yün çizgi roman profesyonelleri Jimmy Palmiotti, Justin Gray ve illüstratör Jimmy Broxton, burada insanlığın kalıntılarının çevrimiçi kalıntılarının, yıkık ve dünyanın toksik manzarasının yüzeyinin altında çok sayıda hikaye . Wool, Kindle mağazasında 1 numaralı en çok satanlardı ve yaklaşık 6.000 müşteri incelemesiyle Amazon’daki en çok gözden geçirilmiş bilim kurgu romanlarından biri. 2014 yılında toplanan bir grafik kitabına uyulduğu Ekim 2013’ten başlayarak altı özel çizgi roman problemi olarak Kindle dizisi olarak yayınlanacak.

Moğoliad ile başlayan en çok satan alternatif tarih serisi Foreworld Saga’dan altı orijinal çizgi roman (işbirliği içinde yazılmış Steal Stephenson, Greg Bear, Mark Teppo, Nicole Galland, Erik Bear, Joseph Brassey ve Cooper Moo). Yazar Christian Cameron’un yanı sıra illüstratör Dmitry Bondarenko’nun ilk ön forworld çizgi romanı “Sempozyum #1”, M.Ö. 394’te Sparta’yı ezen yenilgisine uyan günlerde eski Yunanistan’daki kalkan brethrenlerin kökenlerini detaylandırıyor. 2014 yılında bir dizi grafik romanda toplanmadan önce yeni taksitlerle aylık olarak piyasaya sürülen yeni taksitlerle satmaya devam ediyor.

Jet City Comics, 47North, Amazoncrossing, Amazonencore, Montlake Romance, Thomas & Mercer’in yanı sıra yakın zamanda ortaya çıkan bit, birinci gün, iki aslan ve Amazon Publishing ailesinde gökyüzüne katılıyor. Amazon Publishing’in tüm izleri hakkında daha fazla bilgi için gidin. Jet City Comics, Amazon Material Services, LLC tarafından kullanılan bir markadır.

Bunu Paylaş:
Paylaşmak

Redditnull