June 6, 2023

Abrams ve Boom! Orta sınıf Lumberjanes Serisi

Medya Sürümü oluşturmak için stüdyolar-Abrams’ın bir baskısı olan Muset Books, Boom tarafından yayınlanan en çok satan grafik kitap serisi Lumberjanes’e dayanan orijinal bir orta sınıf kurgu serisi sunacak! Stüdyolar, bugün Abrams Çocuk Kitaplarının yayıncısı olan Kıdemli Başkan Yardımcısı Andrew Smith tarafından ortaya çıktı. Orta sınıf romanlara ek olarak, kereste dünyasına daha derin dalış yapan diğer stiller de planlanmaktadır. Dünya hakları için yayınlanan yayın programı, Smith ve Başkan Yardımcısı Susan Van Meter tarafından alındı ​​ve Yayın Başkanı Filip Sublik ile müzakere edildi ve Boom’da reklam yaptı. ! Stüdyolar. Charlotte Sheedy edebiyatındaki Charlotte Sheedy, Tamaki’yi temsil etti ve Inkwell Yönetim Edebiyat Şirketi’nde Charlie Olsen Anlaşmada Allen’ı temsil etti. Van Meter kitapları düzenleyecek.
Sevilen Lumberjanes karakterlerini ilk kez bir kitap stiline getiren dizide, İzciler Jo, Nisan, Molly, Mal ve Ripley’in hikayelerini ortaya çıkaran orijinal maceralar sunmanın yanı sıra yeni doğaüstü yaramazlıkları da sunuyor- Hardcore kadın türleri için kampın etrafında üreticiler. Dizi, New York Times’ın en çok satan yazarının yanı sıra Printz onur şampiyonu Mariko Tamaki tarafından yazılacak ve orijinal yaratıcılardan biri olan Brooke Allen tarafından Black-White Art ile birlikte gösterilecek. Lumberjanes serisinde birinci kitap, Ekim 2017’de ilk 150.000 kopyadan oluşan ilk baskı ile yayınlayacak.

“Biz Lumberjanes’in büyük hayranlarıyız ve sevgili, aksiyon dolu ve çizgi romanların kapsayıcı dünyasını orta sınıf kurgu dünyasına ve ötesine uzatmak için çok kendinden geçmiş. Mevcut hayranların yanı sıra yeni ziyaretçilerin yanı sıra Mariko ve Brooke’un yarattığı efsanevi yeni deneyime dalmak için bekleyemeyiz ”diyor Smith. “Aynı şekilde BOOM ile ek ortaklıkları duyurmaya devam ediyoruz! Önümüzdeki aylarda stüdyolar. ”

The New York Times en çok satan Lumberjanes, Shannon Watters, Grace Ellis, Noelle Stevenson ve Boom Boom! 2014 yılında Box baskısı. Ön yayınlandığını göz önünde bulundurarak, dizi birkaç Eisner ve Harvey Ödülleri bir GLAAD Medya Ödülü ile birlikte rutin olarak “Best of” ve sektördeki “İlk On” listeleri kazandı. . Lumberjanes, dünya çapında altıdan fazla dilde 800.000’den fazla kopya sundu. 2015 yılında, 20th Century Fox, senaryo yazarı ile bir fonksiyon filmi olarak Lumberjanes’i ilerletmek için seçti. 2016 yılında stüdyo, filmi yönlendirmek için Emily Carmichael’ın bağlılığını ortaya koydu. Aynı şekilde 2016’da Boom! DC Comics ile bir crossover dizisi olan Lumberjanes/Gotham Academy yayınlandı.

“Shannon Watters, Grace Ellis, Noelle Stevenson ve Brooke Allen, sadece eleştirmenlerce beğenilen ve bir satış fenomeni, ancak kapsamlı modifikasyonlarda başlatılan bir konut veya ticari mülk olan Lumberjanes ile olağandışı bir şey üretti. Çizgi roman endüstrisi boyunca, ”diyor Sablik. “Onlar ve Boom’daki herkes! Abrams’ın yayınladığı kitaplar gibi, Mariko’nun yanı sıra Brooke’un da orta sınıf ziyaretçileri için ve ötesinde kereste dünyasını uzatması için çok daha kendinden geçmiş olamaz. ”

Bu yeni orta sınıf serisinde, ziyaretçiler Bayan Qiunzella Thiskwin Penniquiqul Thistle Crumpet’in hardcore kadın türleri kampına memnuniyet duyuyor. Roanoke kabininin beş izci – Jo, Nisan, Molly, Mal ve Ripley – yazlarını kampta seviyor. En iyi arkadaşlarıyla takılıyorlar, Lumberjane İzci rozetleri yapıyorlar, saçma danışmanları Jen’i rahatsız ediyorlar. . . yanı sıra doğaüstü maceralara git. Dizi açıcısında, meydan okumayı seven Nisan, kadınları şimdiye kadar gördükleri en yüksek dağa kadar yürüyüşe çıkardığında, işler planlandığı gibi gitmez. Bir kere, dağ bir dağ olmayabilir. Ayrıca, tek boynuzlu atlar.

Boom ile Ortak Tanıtım da dahil olmak üzere Lumberjanes Kitap Serisi için agresif bir reklam kampanyası planlanıyor! Stüdyolar, Comic-Con Promosyonu, Ulusal Tanıtım, Yazar Görünüşleri, Perakende Tanıtım ve Büyük Sosyal Ağ Varlığı.

Abrams hakkında
1949 yılında kurulan Abrams, Amerika Birleşik Devletleri’nde resimli kitapların yanı sıra sanat yayınlama konusunda uzmanlaşmış ilk işti. Şimdi La Martinière Groupe’nin bir yan kuruluşu olan Business, sanat, fotoğraf, yemek pişirme, zanaat, çizgi roman, iç mekan ve bahçe tasarımı, eğlence, moda ve önde gelen kültür alanlarında eleştirel olarak beğenilen ve en çok satan eserleri yayınlamaya devam ediyor. ; Genç yetişkin kurgudan fotoğraf kitaplarına ve masa kitaplarına kadar çeşitli çocuk kitapları. Abrams, dikkat çekici bir şekilde dağıtır ve dağıtırnull