July 18, 2023

Comet TV – Fan Favorileri Hatırlamak İçin Mükemmel

Kuyruklu Yıldız TV, Aralık ayında rutinlerini tanıtmaya başladı, bu da Dünya Kadınlarının basit olup olmadığını görüyorum, hatırladığım kadar canlı eğlenceli. Jeff Goldblum (şu anda Thor: Ragnarok’ta farklı bir tür tuhaf renkli uzaylı olarak ekranda), Geena Davis, Charles Rocket, Jim Carrey, Damon Wayans ve Julie Brown yıldızı Julien Tapınağı tarafından yönetilen bu bilimkurgu müzikali ve Brown’un şarkısına dayanıyor.

Earth Women, 15 Aralık Cuma günü, 20:00 – 19:00 Merkezi veya uygulamaları aracılığıyla kuyruklu yıldızda basit havalardır. (16 Aralık Cumartesi günü, Doğu/19:00 Central ve 30 Aralık Cumartesi günü saat 18.00’de Doğu/17:00 Central.)

Bu ay ek yüksek puanlar:

Tank Girl’in kıyamet sonrası isyanı 29 Aralık Cuma günü ve 30 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de Doğu/19:00 Central’da yayınlanıyor.

Vincent Maliyet 11-15 Aralık’ta bir spot ışığı alıyor, bu da iki Dr. Goldfoot filminin tekrar gösterdiği anlamına geliyor! Birincisi, bikini cihazı (Frankie Avalon ve Dwayne Hickman ile birlikte) 14 Aralık Perşembe günü saat 16: 00’da Doğu/15:00 Central, ikincisi ile birlikte, kadın bombalarla (Avalon’un yokluğunda Fabian’ın başrol oynadığı) ertesi gün aynı saatte.

Ve çok daha fazla 80’lerin alışveriş merkezi kadını için harekete geçiyor, Kuyruklu Yıldız Gecesi 6 Aralık Çarşamba günü saat 18.00’de Doğu/17:00 Central’da yayınlanıyor.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Tumblr

İlgili Mesajlar:

Kuyruklu Yıldız TV Hekim Kim Filmleri Hakim! Oooh, DVR ayarlayın! Bu ay, Kuyruklu Yıldız TV, Peter Cushing’in Time Traveler olarak oynadığı iki tiyatro Dr. Who filmini yayınlayacak. Şimdi, unutmayın, gerçekten çok iyi değiller, ancak hayransanız, onları incelemek için hala anlaşılabilir bir dilek var. Dr. Who ve …

Comet Tv Sessiz Korku Klasikleri Havalar Cadılar Bayramı Nightbis mükemmel bir kavram – bu yıl rahat bir ev Cadılar Bayramı mı? Bu yıl 31 Ekim’de üç sessiz korku klasiği yayınlayan tamamen ücretsiz dijital yayın ağı olan Comet TV’yi inceleyin. “Hushaween” Cadılar Bayramı Maratonu, Max’in oynadığı Vampirik Nosferatu (1922) ile 10 Doğu/9 Merkez’de başlar…

Comet tvthat fantastik genç cadılar filminden büyük zanaat swag kazanın. Eğer tanıdık değilseniz, dört genç – Robin Tunney, Neve Campbell, Rachel True ve Fairuza Balk tarafından canlandırılan – büyücülük deneyin, ancak …